Co to jest body leasing?

Wróć do Bazy wiedzy

Body Leasing jest formą outsourcingu polegającą na przekazaniu naszych specjalistów do pracy na rzecz danej firmy (np. Twojej) w ujęciu czasowym (zgodnie z zawartym kontraktem).

Kompetencje w ramach body leasingu dobierane są ściśle pod kątem wymaganej wiedzy i umiejętności do realizacji danego projektu. W czasie współpracy specjaliści mogą się wymieniać gwarantując cały czas dopasowanie umiejętności do potrzeb projektu.

Ui2web świadczy usługi body leasingu programistów front-end zapewniając bardzo wysokie kompetencje (seniorskie) do realizacji zadań o wysokim poziomie trudności.

Body leasing jest obecnie bardzo popularną formą outsourcingu ponieważ umożliwia zatrudnienie wybranego specjalisty z dnia na dzień (projekty „na wczoraj”) zarówno na dłuższe okresy współpracy (kilkumiesięczne) jak i doraźne (nawet na kilka dni!). Taka forma współpracy dla wielu firm jest bardzo opłacalna głównie ze względów ekonomicznych jak i organizacyjnych gdyż otrzymują oni pracę specjalistów w branży bez konieczności ich zatrudniania na stałe (co wiąże się ze znacznymi kosztami).

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.