Technologie

Technologie

W UI2WEB.com korzystamy z popularnych a zarazem stabilnych rozwiązań technologicznych, w oparciu o które budujemy przyjazne użytkownikowi oraz spełniające wymagania biznesu interfejsy WWW.

Analizujemy potrzeby zarówno projektowe jak i biznesowe klientów, aby dobrać technologię, która pozwoli im sprostać. Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy posiadają wiedzę pozwalającą dokonać najlepszych wyborów.

 

Technologie

Angular

React

WordPress

Vue

Twig

HTML5

CSS3

JavaScript

PHP7

Zend

Python

node.js

Symfony

Grunt

Gulp

Webpack

Git

jQuery

Sass

Less

Twój projekt jest nieszablonowy lub wykorzystuje specyficzny stos technologiczny? Napisz do nas.

Nasi specjaliści oraz GOGOmedia Software House z naszej grupy posiadają szerokie kompetencje również w mniej popularnych technologiach.

Skontaktuj się z nami

Stawiamy na:

Krótki czas ładowania

Optymalizujemy czas renderowania i wczytywania na różnych urządzeniach i przeglądarkach interntowych, włącznie z interaktywnym ładowaniem aplikacji webowych w oparciu o Angular/React. Wykorzystujemy technologie SSR (server-side-rendering)

Responsywność

Dostosowujemy wygląd i układ strony do różnych typów urządzeń - komputera, smartfona lub tabletu. Dzięki temu treść i struktura pozostaje czytelna i łatwa w obsłudze niezależnie od tego, na jakim urządzeniu jest wyświetlana.

Dbałość o detale

Przykładamy dużą wagę do detali - utrzymujemy spójność w dziedzinie czcionek, wielkości, marginesów, rozmieszczenia obiektów i innych elementów, tak by zmaksymalizować wrażenia estetyczne użytkownika końcowego.

Wydajność pod kątem SEO

Znamy dobre praktyki kodowania dla Google. Optymalizujemy strukturę i zachowujemy istotne słowa kluczowe, dzięki czemu strona jest odpowiednio widoczna pod kątem SEO i pojawia się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Stabilność kodu

Nasze standardy to budowanie czystego kodu, który jest czytelny, replikowalny, a przede wszystkim stabilny – co sprawia że kod jest „długowieczny” i nie potrzebuje ciągłych aktualizacji, by być kompatybilny z aktualizacjami i zmianami w środowisku. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo.

WCAG

Stosujemy zasady opisane w WCAG – Wytycznych dla Dostępności Treści Internetowych, mówiące o tworzeniu stron dostosowanych do osób z niepełnosprawnością. Nasze rozwiązania dedykowane są szczególnie osobom niedosłyszącym, niedowidzącym oraz niewidomym.

Zajrzyj na nasz blog

Odwiedź bloga
Czy warto decydować się na usługę wdrożenia WooCommerce i na czym ona polega?

Czy warto decydować się na usługę wdrożenia WooCommerce i na czym ona polega?

Wtyczka do WordPressa WooCommerce wydaje się być prostym sposobem na stworzenie sklepu internetowego. Wystarczy instalacja, konfiguracja i już możemy sprzedawać. Dla samodzielnej budowy witryny istnieje alternatywa – skorzystanie z usług… Read More

Min(), max(). clamp() – nowe funkcje w css

Min(), max(). clamp() – nowe funkcje w css

Używanie relatywnych jednostek długości do budowania responsywnych layoutów może być problematyczne. Elementy, których rozmiar uzależniony jest od rozmiaru innego elementu lub obszaru okna przeglądarki mogą rosnąć lub zmniejszać się bardziej… Read More

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.