FAQ

Informacje na temat często pojawiających się pytań

 • Czy będę miał wgląd w proces realizacji?

  Tak, ponieważ kładziemy olbrzymi nacisk na transparentność naszych działań. Zapewniamy Ci dostęp do dedykowanej platformy umożliwiającej komunikację z naszym zespołem oraz śledzenie postępów jego pracy.

 • Czy mogę mieć pewność wykonania projektu profesjonalnie?

  Oczywiście, jesteśmy pewni swojej wiedzy i tego, co robimy. I nie gwarantujemy tego, tylko słowami. Jeśli wskażesz nam jakiekolwiek zaniedbania jakościowe lub niedociągnięcia w realizacji projektu — otrzymasz zwrot 50% poniesionych kosztów realizacji danego etapu projektu.

 • Jak wygląda wykorzystanie fontów i zdjęć na licencjach komercyjnych

  Dbamy o to, aby wykorzystane fonty i zdjęcia miały odpowiednie licencje i umieszczanie ich na stronie nie stanowiło problemu.

 • Ile potrwa kodowanie projektu?

  Czas realizacji zależy od złożoności projektu. Prosta, nieskomplikowana strona, może zostać zakodowana przez nas w ciągu 7-10 dni roboczych. Dokładnie analizujemy każdy projekt, aby móc określić właściwe estymacje.

 • Co to jest Figma/Sketch/ Adobe XD?

  Są to narzędzia służące do projektowania grafiki, makiet, projektów UI/UX. Skorzystaj z jednej z nich, by przygotować projekt graficzny swojej strony, który wyślesz do nas.

 • W jakim formacie mam przygotować pliki do wysłania?

  Możesz wygenerować nam specjalny link dla developerów lub przesłać cały plik z projektem.

 • Jak mogę załączyć czcionki i multimedia?

  Jeśli posiadasz pliki czcionek użytych w projekcie, załącz je w drugim kroku formularza wyceny on-line. Zarówno licencja czcionek, jak i dostarczanych grafik i multimediów musi być komercyjna i zezwalać na umieszczanie ich na stronach internetowych.

 • Jak prawidłowo przygotować elementy graficzne?

  Obrazy stanowią osobne warstwy w projektach w Adobe XD i w Figmie. Dzięki temu, po wybraniu odpowiedniego formatu pliku docelowego, ich eksport nie zajmie nam wiele czasu.

 • Jak mogę dostosować projekt graficzny do wymagań RWD?

  Standardowo zestaw grafik RWD powinien się składać z 3 wizualizacji: jednej dla smartfonów, drugiej dla tabletów, oraz trzeciej dla laptopów i komputerów. Możesz również dostarczyć wizualizację samej wersji na komputer, a my zajmiemy się dostosowaniem strony do urządzeń mobilnych, zgodnie z najlepszymi praktykami tworzenia interfejsu użytkownika.

 • Czy będę miał wgląd w proces realizacji zlecenia?

  Tak! Nasza współpraca z Tobą jest transparentna, dlatego zapewniamy Ci stały wgląd w postęp prac i aktualny status projektu. Nasz projekt manager pozostaje z Tobą w stałym kontakcie i w razie potrzeby, odpowie na każde Twoje pytanie.

 • Skąd mogę mieć pewność, że mój projekt zostanie potraktowany z najwyższą uwagą i starannością?

  W UI2WEB.com jesteśmy pewni swojej wiedzy i tego, co robimy. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Dajemy Ci solidną gwarancję finansową: jeżeli wskażesz nam jakiekolwiek zaniedbania jakościowe lub niedociągnięcia na danym etapie realizacji zlecenia, otrzymasz zwrot 50% poniesionych kosztów przeznaczonych na wykonanie tego etapu.

 • Ile czasu potrwa pisanie kodu?

  Jeśli potrzebujesz wstępnego oszacowania czasu potrzebnego na stworzenie kodu od ręki, sokrzystaj z naszego kreatora "Wyceny on-line". Pozwoli Ci on poznać orientacyjny czas realizacji zlecenia na podstawie początkowych parametrów. Dokładniejsze wyliczenia czasowe otrzymasz po przesłaniu nam plików graficznych - przesyłamy Ci wtedy dokładny harmonogram czasowy realizacji zlecenia wraz z jego całkowitym kosztem. Dajemy Ci gwarancję na zrealizowanie Twojego projektu w terminie - w przypadku opóźnień, otrzymasz od nas zwrot części kosztów zlecenia.

 • Jak mogę kontaktować się z zespołem pracującym przy moim projekcie?

  Otrzymasz od nas dostęp do dedykowanego środowiska wsparcia technicznego, za pomocą którego możesz zgłaszać uwagi, pisać wiadomości oraz przedstawiać pomysły na usprawnienia - wszystko w jednym miejscu, uporządkowane i przejrzyste. Dostęp jest ważny przez cały czas realizacji zlecenia, a także później, w okresie gwarancyjnym.

 • Czy jest ryzyko, że projekt będzie opóźniony?

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam trafnie szacować czas i koszt realizacji danego projektu. Pracujemy rzetelnie, by Twój projekt mógł być gotowy najwcześniej jak to możliwe, ale nie składamy fałszywych obietnic - podajemy Ci realny czas wykonania zlecenia. Dopuszczamy opóźnienia projektu jedynie w przypadku, kiedy z własnej inicjatywy wprowadzasz propozycje zmian i usprawnień już w trakcie trwania projektu - przed wprowadzeniem każdej takiej zmiany, w sposób przejrzysty przedstawiamy Ci jak wpłynie ona na czas realizacji zlecenia. Jeżeli zdecydujesz się na na wprowadzenie wybranego usprawnienia, wyślemy Ci korektę w harmonogramie.

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.