React

Jeżeli chcesz, by Twoja strona była interaktywna, szybciej się ładowała, lub szukasz zaawansowanych animacji, sięgnij po rozwiązania oparte o React.

Skontaktuj się z nami

Hi-end development

Usługa kierowana jest do tych klientów, którzy szukają bardziej zaawansowanych rozwiązań – szczególnie jeśli planujesz umieścić na swojej stronie rozwiązania oparte o aplikacje webowe, lub chcesz dostosować nowe fukncjonalności do tych już istniejących.

Skalowalność rozwiązań

Skalowalność rozwiązań

Rozwiązania stworzone w React są skalowalne, co oznacza, że możesz w łatwy sposób wykorzystać istniejący kod do nowych stron i aplikacji. Pomożemy Ci to uzyskać: samodzielnie bądź przy współpracy z Twoim wewnętrznym działem IT.

Łatwy proces rozwoju aplikacji

Łatwy proces rozwoju aplikacji

Posiadamy wypracowane procedury serwisowe i testowe, dzięki którym możemy pracować równolegle z innymi zespołami przy opracowywaniu nowych funkcjonalności aplikacji.

Ciągłość stosowanej technologii

Ciągłość stosowanej technologii

Jeżeli Twoja aplikacja posiada już rozwiązania stworzone w Reeact, funkcjonalności zamówione u nas również będą tworzone w React, w celu zachowania kompatybilności kodu. 

Kiedy React?

React pozwala na stworzenie statycznych stron ktore składają się z mniejszych aplikacji, dzieki czemu ładowanie stron jest szybkie. Gatsby.js i next.js to dwa najpopularniejsze rozwiązania w tworzeniu szybkich stron – oferuje to także lepsze SEO, niż w przypadku stron statycznych.

Kiedy React?

Lekki i modułowy
kod źródłowy

Kod oparty
o JavaScript

Szybkie dostarczenie rozwiązań

Zgodność z W3C

Pełna i przejrzysta dokumentacja

Większa optymalizacja
pod kątem SEO

Wysoka popularność frameworku

Większa przejrzystość
kodu

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.