Wysokie standardy jakości kodu

Standardy jakościowe

Projekty tworzymy przy zachowaniu restrykcyjnej procedury zarządzania jakością. Kod, który tworzymy przechodzi code-review. Dbamy o zachowanie wszelkich standardów wymaganych przez frameworki i środowiska w których pracujemy.

 

Prowadzimy code-review, cross-check, testujemy oprogramowanie manualnie oraz automatycznie. Minimalizujemy ryzyko inwestowania dużych nakładów czasu na prace naprawcze. Nasi klienci otrzymują przetestowane, stabilne, bezpieczne i dobrze działające serwisy. Posiadamy ustandaryzowany i bezpieczny proces wdrożenia na środowiska produkcyjne minimalizujący czas down-time’u oraz ryzyk awarii z tym związanych.

 

Na czas realizacji projektu otrzymujesz dedykowanego Project Managera oraz zespół wdrożeniowy.

Standardy jakościowe

96%

First Contentful Paint (FCP)

97%

Largest Contentful Paint (LCP)

93%

Cumulative Layout Shift (CLS)

Nasza praca jest uporządkowana

System pracy w UI2WEB.com opiera się na uporządkowanym podziale projektu na poszczególne zadania, które zostają przyporządkowane konkretnym osobom i opatrzone wymiernymi deadline’ami, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad sprintami i dotrzymujemy terminów. Korzystamy z najlepszych narzędzi do pracy w wytwarzaniu oprogramowania na rynku: m.in. pakietu Atlassian.

 

Każdy projekt przez nas realizowany opatrzony jest bezpłatną 6 miesięczną gwarancją jakości. Możesz również wykupić wersję premium, w której oferujemy do 3 lat gwarancji na nasze usługi.

Bitbucket
Bitbucket
Confluence
Confluence
Slack
Slack
Jira
Jira

Testujemy na urządzeniach, a nie emulatorach

Naszym zdaniem emulatory nie zawsze dają wymierne wyniki testów, dlatego stawiamy na testowanie na prawdziwych urządzeniach. Dzięki temu nasze symulacje odzwierciedlają rzeczywiste zachowanie się strony na telefonie, tablecie czy komputerze.

Pracujemy wydajnie w zwinnych metodykach programowania

Już od początku będziesz mógł zobaczyć jak powstaje Twoja strona i komunikować nam swoje uwagi 
i obserwacje. Nasz Project Manager będzie do Twojej dyspozycji przez cały cykl trwania projektu. W miarę potrzeb możesz mieć dostęp do repozytorium kodu w BitBucket.

Przeprowadzamy Code Review

Stosujemy najlepsze praktyki SEO

Na bieżąco współpracujemy z ekspertami do spraw SEO - dzięki temu struktura i kod strony dostosowany jest do aktualnych trendów.

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.