Body Leasing

Body Leasing to wypożyczenie specjalisty na określony przedział czasow w wybranej technologii. Oferujemy front-end developerów w specjalizacjach: WordPress / WooCommerce / React. Minimalny okres najmu to 2 tygodnie.

Szukam programisty do projektu
Body leasing
Body leasing GOGOmedia

Specjalista dopasowany do Twoich potrzeb

Każdy projekt ma inne zapotrzebowanie na specjalistów – może ono też zmieniać się na przestrzeni cyklu trwania projektu. Doskonale to rozumiemy i wychodzimy tej potrzebie naprzeciw, właśnie dlatego naszą misją jest dostarczenie Twojej firmie optymalnej ilości pracy specjalistów, którzy staną się integralną częścią Twojego zespołu. U nas to Ty ustalasz reguły organizacji pracy!

Wskazujesz przedział czasowy

Wskazujesz przedział czasowy

Nasi specjaliści mogą zostać wypożyczeni na cały okres trwania projektu, bądź dorywczo, w celu wykonania pojedynczych zadań. Wystarczy, że wybierzesz dogodny dla siebie przedział czasowy i godzinowy.

Decydujesz o organizacji pracy

Decydujesz o organizacji pracy

Specjalista, który dołączy do Twojej firmy, dopasuje się do Twojej struktury organizacyjnej i systemu zarządzania projektem. Jeśli szukasz wsparcia przy organizacji pracy projektowej, możesz też wypożyczyć jednego z naszych Project Managerów.

Wybierasz formę komunikacji

Wybierasz formę komunikacji

Wielu z naszych ekspertów pracuje zdalnie – to Ty wybierasz formę komunikacji i raportowania. Mamy doświadczenie w pracy z takimi narzędziami pracy projektowej jak Slack, git, pakiet Atlassian, Tempo, a także wiele innych.

Przejrzysta forma współpracy

Dbamy aby każdy element współpracy był transparentny i przejrzysty.

Dostęp do zarządzania zadaniami w pakiecie Atlassian JIRA

Rozliczanie czasu pracy w oparciu o dokładne logworki – TEMPO.io

Rozliczanie okresowe: co dwa tygodnie lub co miesiąc

Raport z wykonanych zadań uwzględniony na fakturze

Team Leasing - wynajmij cały zespół!

Jesteśmy ekspertami we front-endzie, ale współpracujemy ze specjalistami z dziedzin pokrewnych.

UI2WEB.com należy do grupy do której należy GOGOmedia Software House (oferujący pełny wachlarz usług informatycznych). Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój projekt jest optymalnie wdrażany, skorzystaj z usług naszego Project Managera. Jeśli potrzebujesz pomocy przy designie strony – zaoferujemy Ci wsparcie przy UX Design. Jeśli Twój projekt jest złożony, możesz również skorzystać z usługi Team Leasingu czyli wynajmu kompletnego zespołu, który udzieli Ci kompleksowej pomocy na wielu płaszczyznach – analizie i tworzeniu kodu, weryfikacji, testach, zarządzaniu, czy designie.

Posiadamy wiedzę i kompetencje, aby zbudować dla Ciebie cały zespół IT na potrzeby realizacji konkretnego projektu.

Jeśli nie jesteś pewien jaki specjalista byłby dla Ciebie odpowiedni, lub czy potrzebujesz jednej osoby czy też całego zespołu – opisz nam swój projekt, a my doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne.

Skontaktuj się z nami
Oferujemy wsparcie dla Twojego zespołu

Oferujemy wsparcie dla Twojego zespołu

Jeśli Twój zespół pracuje nad aplikacją webową i szukasz wsparcia merytorycznego w dziedzinie wdrażania Angulara/Reacta, chętnie nawiążemy współpracę, zarówno poprzez dzielenie się naszą wiedzą i ekspertyzą, jak również przez dostarczenie gotowych rozwiązań.

Poniżej prezentujemy możliwe formy współpracy:

Dedykowany developer

Dedykowany developer

W tym modelu programista alokowany jest w 100% do Twojego projektu. Masz z nim bezpośredni kontakt. Wykonuje zadania koordynowane bezpośrednio przez Twojego Project Managera.

Dedykowany zespół

Dedykowany zespół

Jeśli Twój projekt jest większy, możemy zaoferować Ci alokację całego zespołu dedykowanego w 100% Twojemu projektowi. Dodatkowo, stosujemy redundację zasobów, dzięki czemu minimalizujemy “work-idle time”.

Realizacja pojedynczych zadań

Realizacja pojedynczych zadań

Jeśli nie szukasz współpracy kompleksowej, a jedynie dorywczej w dostarczeniu poszczególnych widoków, dostarczymy Ci poszczególne moduły lub submoduły zgodnie z Twoimi instrukcjami oraz w ramach Twojej struktury projektowej.

Pomoc w wyborze technologii

Pomoc w wyborze technologii

Jeśli masz wątpliwości, która technologia najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie, przeanalizujemy Twoje wymagania i doradzimy która z dostępnych opcji najlepiej je zaadresuje.

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.