WooCommerce Development

Realizujemy wdrożenia systemów bazujących na WooCommerce. Tworzymy dedykowane motywy, integrujemy z systemami zewnętrznymi, optymalizujemy bezpieczeństwo i rozwijamy technologie! Szukasz stałego partnera do obsługi i rozwoju Twojego systemu eCommerce? Zapraszamy do współpracy!

Szukam dostawcy WooCommerce

Co oferujemy?

Przygotujemy dla Ciebie szablon WooCommerce w ramach strony WordPress, wdrożymy systemy płatności do sklepu internetowego, zintegrujemy z funkcją księgowości on-line, połączymy stany magazynowe z platformą WMS, dodamy opcję kurierów oraz inne potrzebne funkcjonalności.

 

Jeśli poszukujesz niestandardowych rozwiązań, skontaktuj się z nami i wspólnie znajdziemy najlepszy sposób na uwzględnienie ich w Twoim szablonie.

Akceptujemy wiele formatów projektu graficznego

Akceptujemy projekty graficzne przygotowane nowoczesnych formatach w Figme, Sketchu, Marvel oraz Adobe XD. Ty zdecyduj, który format najbardziej Ci odpowiada.

Zwiększamy szybkość strony

Przy tworzeniu szablonów, pamiętamy o tym, żeby strona była szybka i responsywna, dlatego dużą wagę zwracamy na optymalizacje punktów Google Page Speed. Na życzenie klientów optymalizujemy wyniki do poziomu 90-100pkt.

Oferujemy wsparcie przy utrzymaniu strony

Tworzenie nowych szablonów i skórek to nie jedyna usługa w naszej ofercie. W ramach wsparcia istniejących stron, oferujemy cykliczne przeglądy, doradzamy w kwestii aktualizacji i dodatkowych wtyczek, a także rozwiązań mających na celu optymalizację bezpieczeństwa strony.

Dlaczego WooCommerce?

WooCommerce jest zdecydowanie najpopularniejszym systemem e-commerce dla stron WordPress na rynku – zasila obecnie około 30% sklepów internetowych na całym świecie. Podobnie jak pozostałe szablony WordPress, WooCommerce jest prosty w obsłudze i zarządzaniu z poziomu panelu administratora. Sklep bazujący na WooCommerce można wdrożyć w krótkim czasie a jego rozwój i skalowanie jest prawie nieograniczone.

Dlaczego WooCommerce?

Łatwa i intuicyjna
obsługa

Dostępność wielu
wersji językowych

Gwarancja częstych aktualizacji

Wsparcie producenta oraz firm consultingowych

Szeroki wachlarz dodatkowych narzędzi marketingowych

Optymalizacja skórki WooCommerce pod kątem SEO

Instalacja dodatkowych rozwiązań, np. Multisite

Szkolenia z obsługi WooCommerce oraz dostęp do Bazy Wiedzy

Atuty WooCommerce

WooCommerce gwarantuje stabilny rozwój oprogramowania, częste aktualizacje i szereg bezpłatnych (oraz płatnych) dodatków. System ten jest stworzony z myślą o małych i średnich firmach z branży e-commerce ze względu na łatwość w obsłudze i pełne zintegrowanie z systemami płatności.

 

WooCommerce dostępny jest w wielu językach, dzięki czemu możesz skierować swoją sprzedaż do klientów z całego świata.

 

Dzięki rozbudowanej ofercie firm consultingowych, oraz bezpośredniemu wsparciu producenta, będziesz mógł dostosować swoją strategię sprzedażową do swojej strony internetowej.

WooCommerce jest również skutecznie wykorzystywany z innymi narzędziami marketingowymi oraz rozwiązaniami WordPress, takimi jak np. Multisite.

Multisite polega na prostym tworzeniu nowych stron i podstron pod wspólnym hostingiem WordPress. Więcej o tym, jak i o innych narzędziach, możesz dowiedzieć się korzystając z naszych szkoleń i Bazy Wiedzy.

Skontaktuj się z nami
Kładziemy nacisk na elastyczność i wszechstronność: dlatego korzystamy z różnorodnych technologii i rozwiązań, które pomagają nam dostarczyć Ci najlepszy produkt końcowy.
Sass

Sass

ACF PRO

ACF PRO

Webpack

Webpack

Gatsby

Gatsby

TypeScript

TypeScript

Kod WooCommerce dla WordPress

Lekki kod

Wykonane Code-Review

Optymalnie pod SEO

Zgodnie z CODEX

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Bądź spokojny. Jedyne ,co musisz nam dostarczyć, to projekt graficzny serwisu. Resztą zajmiemy się my - włącznie z uruchomieniem serwisu i pierwszym wprowadzeniem treści.

Każde zlecenie objęte jest półroczną gwarancją - przez ten czas wciąż będziemy aktywnie obserwować i wspierać Twoją stronę. Będziemy dostępni do pomocy również po tym czasie - zostań z nami, a wspólnie będziemy realizować nowe pomysły na usprawnienie strony - WordPress daje praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy.

Personalizacja WooCommerce

Personalizacja WooCommerce

Nasze skórki są personalizowane do każdego projektu, i zawsze kompatybilne z najnowszymi wersjami WordPress

Dedykowane wtyczki

Dedykowane wtyczki

Tworzymy dedykowane plug-iny odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom

Wydajność

Wydajność

Przeprowadzamy badania i dostosowujemy stronę tak, by osiągała maksimum wydajności

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dopilnowujemy, by Twoja strona była zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.