Wdrożenia do WordPress

WordPress to najpopularniejszy CMS na świecie. Jeśli chcesz zbudować stronę w oparciu o WordPress, po prostu wyślij nam projekt graficzny, a my przeprowadzimy cały proces od zakodowania przez wdrożenie po opiekę i rozwój. Wszystkie usługi WordPress w jednym miejscu!

Szukam wsparcia Wordpress!
Wdrożenia do WordPress
Tworzymy strony nowoczesne i zgodne z mobile

Tworzymy strony nowoczesne i zgodne z mobile

Nasze skórki WordPress cechują się wysoką starannością, jakością i dbałością o detale. Przy tworzeniu szablonów zwracamy szczególną uwagę na to, by wyglądały nowocześnie i były zgodne z najnowszymi trendami estetycznymi i funkcjonalnymi. Jednym z naszych głównych kryteriów jest zgodność z mobile, czyli kompatybilność podczas wyświetlania na ekranach urządzeń przenośnych.

Akceptujemy wiele formatów projektu graficznego

Akceptujemy wiele formatów projektu graficznego

Akceptujemy projekty graficzne przygotowane nowoczesnych formatach w Figme, Sketchu, Marvel oraz Adobe XD. Ty zdecyduj, który format najbardziej Ci odpowiada.

Zwiększamy szybkość strony

Zwiększamy szybkość strony

Przy tworzeniu szablonów, pamiętamy o tym, żeby strona była szybka i responsywna, dlatego dużą wagę zwracamy na optymalizacje punktów Google Page Speed. Na życzenie klientów optymalizujemy wyniki do poziomu 90-100pkt.

Oferujemy wsparcie przy utrzymaniu strony

Oferujemy wsparcie przy utrzymaniu strony

Tworzenie nowych szablonów i skórek to nie jedyna usługa w naszej ofercie. W ramach wsparcia istniejących stron, oferujemy cykliczne przeglądy, doradzamy w kwestii aktualizacji i dodatkowych wtyczek, a także rozwiązań mających na celu optymalizację bezpieczeństwa strony.

Przyjazne zarządzanie stroną

Podczas tworzenia Twojej strony w WordPress, dbamy o to, by zarządzanie nią było proste i intuicyjne. Wykorzystujemy do tego zarówno wbudowane rozwiązania wewnętrzne, jak i sprawdzone wtyczki zewnętrzne.

Przyjazne zarządzanie stroną

Oferujemy w pełni kompatybilne skórki WordPress

Optymalizujemy rozwiązania dla urządzeń mobilnych

Dostosowujemy stronę do wymagań WCAG 2.x

Projektujemy złożone animacje HTML5

Opracowujemy dedykowane wtyczki WordPress

Tworzymy
integratory

Prowadzimy kompleksową opiekę nad serwisami WWW

Rozbudowujemy istniejące skórki WordPress

Dlaczego WordPress?

WordPress to idealny wybór dla tych, którym zależy przede wszystkim na wygodzie.W łatwy sposób dodasz nową treść, lub zmienisz zdjęcia w panelu administracyjnym, bez konieczności znajomości programowania.

WordPress jest obecnie najpopularniejszym na świecie systemem CMS (Content Management System), dzięki czemu dysponuje najobszerniejszą biblioteką skórek, wtyczek oraz rozwiązań, które oferują atrakcyjną szatę graficzną oraz pozwalają na łatwe i intuicyjne zarządzanie stroną.

WordPress jest rozwiązaniem stabilnym, a jednocześnie wciąż rozwijanym poprzez cykliczne aktualizacje. Oznacza to, że Twoja strona nie zestarzeje się, ale również w przyszłości będzie możliwość regularnych aktualizacji.

Warto jednak pamiętać, że WordPress nie jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego. Jeśli szukasz rozbudowanego serwisu WWW o unikalnych funkcjonalnościach – skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb (zapewniamy też usługi Angular i React Developmentu).

Skontaktuj się z nami
Kładziemy nacisk na elastyczność i wszechstronność: dlatego korzystamy z różnorodnych technologii i rozwiązań, które pomagają nam dostarczyć Ci najlepszy produkt końcowy.
Sass

Sass

ACF PRO

ACF PRO

Webpack

Webpack

Gatsby

Gatsby

TypeScript

TypeScript

Dbamy o detale

Lekki kod

Wykonane Code-Review

Optymalnie pod SEO

Zgodnie z CODEX

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Bądź spokojny. Jedyne, co musisz nam dostarczyć, to projekt graficzny serwisu. Resztą zajmiemy się my - włącznie z uruchomieniem serwisu i pierwszym wprowadzeniem treści.

Każde zlecenie objęte jest półroczną gwarancją - przez ten czas wciąż będziemy aktywnie obserwować i wspierać Twoją stronę. Będziemy dostępni do pomocy również po tym czasie - zostań z nami, a wspólnie będziemy realizować nowe pomysły na usprawnienie strony - WordPress daje praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy.

Personalizacja WordPress

Personalizacja WordPress

Nasze skórki są personalizowane do każdego projektu, i zawsze kompatybilne z najnowszymi wersjami WordPress

Dedykowane wtyczki

Dedykowane wtyczki

Tworzymy dedykowane plug-iny odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom

Wydajność

Wydajność

Na podstawie badań i testów dostosowujemy stronę tak, by osiągała maksimum wydajności

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dopilnowujemy, by Twoja strona była zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.