Kodowanie do HTML/CSS/JS

Szukasz specjalistów do zakodowania statycznych widoków? Przygotowujemy kod zgodny z językiem wielu szablonów (np. TWIG) do wdrożenia przez Twój zespół IT lub statyczne widoki HTML/CSS/JS.

Szukam programisty HTML/CSS/JS

Nowoczesne i responsywne kodowanie stron WWW

Oferujemy szeroki wachlarz usług w dziedzinie Front-End Developmentu: tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie projektów graficznych dla klientów o bardzo wysokich wymaganiach jakościowych. Realizujemy zarówno projekty o wysokim poziomie złożoności, zawierające skomplikowane procedury integracyjne, jak również mniejsze zlecenia na strony WWW.

Zajmujemy się szeroko pojętym Front-End Developmentem, czyli programowaniem i kodowaniem projektów graficznych dla klientów o bardzo wysokich wymaganiach jakościowych. Realizujemy projekty zarówno dużej skali ze złożonymi procedurami integracyjnymi, jak i małe w postaci prostych stron WWW.

Testowanie w realnym środowisku

Stworzone przez nas rozwiązania testujemy na fizycznych urządzeniach, nie emulatorach. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że środowisko testowe odzwierciedla w pełni realne scenariusze użycia przez użytkoników końcowych.

Daje Ci to pewność, że Twoja strona będzie działać i wyglądać tak, jak tego oczekujesz.

Wszechstronność technologiczna: HTML/CSS/JS

Testy wielopłaszczyznowe: code review, pixel perfect

Testy przeprowadzane na urządzeniach, nie emulatorach

Zgodność z W3C

CSS/JS

Nasz kod oparty jest o najnowsze wersje CSS/JS, co pozwala nam wdrażać wybraną funkcjonalność przy zachowaniu stuprocentowej szybkości działania aplikacji. Niezależnie od wybranej przeglądarki oraz urządzenia – komputera, laptopa czy telefonu, wydajność aplikacji pozostanie na niezmiennym, wysokim poziomie.

Chcemy, by aplikacja którą dla Ciebie stworzymy była łatwa w utrzymaniu i czytelna, tak by kod był łatwy do rozbudowania w przyszłości. Dlatego stosujemy najnowsze elementy semantyczne i standardy opisu.

Niezależnie od tego, czy rozbudowujemy złożoną aplikację, czy usprawnamiy pojedynczy landing page – zawsze przykładamy dużą wagę do tego, by kod HTML, który tworzymy, był wydajny pod kątem SEO, co pozwoli na ulepszenie wyników wyszukiwania Twojej strony w wyszukiwarkach.

Skontaktuj się z nami
Stawiamy bardzo duży nacisk na standardy jakości kodu, stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz ponadprzeciętny poziom zarządzania Twoim projektem.

CSS3

HTML5

jQuery

Sass

Grunt.js

Krok po kroku

Wysyłasz nam wymagania projektowe...

W pierwszym kroku przesyłasz nam pliki graficzne Twojego serwisu w formacie Sketch, Figma, Adobe XD, Marvel etc. Możesz to zrobić używając kreatora zamówienia albo drogą mailową. Postaraj się, aby plik graficzny był przygotowany poprawnie, tak by wszystkie elementy Twojego projektu stanowiły osobne warstwy na grafice (więcej po kliknięciu „wymagania”).

Jeśli Twój projekt wykorzystuje niestandardowe czcionki — dołącz je do paczki. Pamiętaj również, że w razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować, a nasz dział sprzedaży udzieli Ci wszystkich niezbędnych wyjaśnień.

...my je analizujemy...

Po otrzymaniu od Ciebie wszystkich plików graficznych, przeprowadzamy wstępną analizę i propozycję wykonania. Oceniamy kompletność materiałów potrzebnych do rozpoczęcia projektu. Kontaktujemy się z Tobą, jeśli należy coś poprawić lub zmienić.

 

Cały czas zapewniamy Ci stały kontakt z Project Managerem, który na bieżąco informuje na jakim etapie znajdują się prace nad projektem, dzięki czemu wszystko jest czytelne i transparentne.

...po czym przechodzimy do realizacji.

Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów i wymagań technicznych, oraz po podpisaniu umowy – rozpoczynamy realizację prac. Do projektu alokowany jest dedykowany zespół, co oznacza, że programiści wykonujący Twoje zlecenie zajmują się tylko i wyłącznie nim.

 

Przykładamy szczególną wagę do tego, aby każdy wykonywany projekt był unikalny oraz wykonany z najwyższą starannością. Przez cały czas trwania projektu masz również pełny wgląd w status i terminarz prac.

Następnie przeprowadzamy testy...

Zakończenie prac programistycznych nie oznacza, że projekt trafi od razu w Twoje ręce. Posiadamy bardzo rygorystyczne procedury jakościowe.

 

Zanim oddamy projekt, zespół certyfikowanych testerów przeprowadza serię testów na różnorodnych urządzeniach i platformach. Wszelkie znalezione błędy są bezpośrednio naprawiane.

...a na koniec dostarczamy Ci gotowe rozwiązanie.

Po tym, jak projekt przeszedł pozytywnie wszelkie testy – jesteśmy gotowi do przekazania Ci całości zamówienia. Formę, w jakiej go dostarczymy, wybierasz na początku współpracy.

 

Możemy samodzielnie wdrożyć projekt na serwer, bądź we współpracy z Twoim zespołem inżynierów, wdrożyć go do istniejącego już środowiska informatycznego. Możemy też bezpośrednio przekazać dostęp do repozytorium z plikami źródłowymi.

HTML/CSS/JS

Lekki kod

Dokumentowany

Optymalny pod seo

Zgodnie z W3C

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.