Angular i React

Jeżeli chcesz, by Twoja strona była interaktywna, szybciej się ładowała, lub szukasz zaawansowanych animacji, sięgnij po rozwiązania oparte o Angular/React.

Skontaktuj się z nami

Hi-end development

Usługa kierowana jest do tych klientów, którzy szukają bardziej zaawansowanych rozwiązań – szczególnie jeśli planujesz umieścić na swojej stronie rozwiązania oparte o aplikacje webowe, lub chcesz dostosować nowe fukncjonalności do tych już istniejących.

Skalowalność rozwiązań

Skalowalność rozwiązań

Rozwiązania stworzone w Angularze i Reakcie są skalowalne, co oznacza, że możesz w łatwy sposób wykorzystać istniejący kod do nowych stron i aplikacji. Pomożemy Ci to uzyskać: samodzielnie bądź przy współpracy z Twoim wewnętrznym działem IT.

Łatwy proces rozwoju aplikacji

Łatwy proces rozwoju aplikacji

Posiadamy wypracowane procedury serwisowe i testowe, dzięki którym możemy pracować równolegle z innymi zespołami przy opracowywaniu nowych funkcjonalności aplikacji.

Ciągłość stosowanej technologii

Ciągłość stosowanej technologii

Jeżeli Twoja aplikacja posiada już rozwiązania stworzone w Angularze, funkcjonalności zamówione u nas również będą tworzone w Angularze, w celu zachowania kompatybilności kodu. Analogicznie zrobimy w przypadku, gdy rozwiązania zostały stworzone w Reakcie.

Kiedy React?

Jeżeli zastanawiasz się jaką technologię wybrać do stworzenia nowej aplikacji webowej – być może dobrym wyborem będzie React. Jest to framework, który jest łatwiejszy do opanowania, dlatego więcej osób na polskim rynku potrafi go obsługiwać. React pozwala na stworzenie statycznych stron ktore składają się z mniejszych aplikacji, dzieki czemu ładowanie stron jest szybkie. Gatsby.js i next.js to dwa najpopularniejsze rozwiązania w tworzeniu szybkich stron – oferuje to także lepsze SEO, niż w przypadku stron statycznych.

Kiedy React?

Lekki i modułowy
kod źródłowy

Kod oparty
o JavaScript

Szybkie dostarczenie rozwiązań

Zgodność z W3C

Pełna i przejrzysta dokumentacja

Większa optymalizacja
pod kątem SEO

Wysoka popularność frameworku

Większa przejrzystość
kodu

Kiedy Angular?

Angular ma wiele atutów: jest szczególnie rekomendowany przy tworzeniu aplikacji jednostronicowych(Single-Page Application), jest też łatwiej skalowalny niż React.

Znajomość Angulara jest także mniej powszechna, a więc bardziej w cenie. Jeśli ze względu na preferencje lub ciągłość technologiczną Twoich rozwiązań, wybierzesz Angulara, trudniej Ci będzie znaleźć dobrego specjalistę. No chyba, że zgłosisz się do nas – jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

Choć mniej popularna od swoich konkurentów, istnieje również trzecia technologia często wykorzystywana do budowania aplikacji webowych: Vue.

Vue to najszybciej rozwijająca się platforma, stworzona oddolnie przez programistę pracującego w Google. Jest najmłodszą z wszystkich trzech i charakteryzuje się prężnie działającą społecznością. Dzięki temu stale się rozwija.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Przejdź do formularza wyceny on-line aby skrócić do minimum czas na przygotowanie wyceny realizacji.